Türk Telekom (Avea) 3G / 4G internet çalışmıyor

hakan (15424) 7 yıl önce sordu

Türk Telekom 3g / 4G mobil internet çalışmıyor.

Türk telekom mobil veri çalışmıyor. sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Türk Telekom mobil veri 3g / 4g çalışmıyor sorunu

Türk Telekom mobil hat kullanan kullanıcılar bu sabah 5 civarında 3G / 4G bağlantılarında sorun yaşıyorlar.Bu sorun Türkiye genelinde yaşanıyor. Türk Telekom tarafındaki teknik bir sorun kaynaklı olduğu söylenenler arasında.

Bir diğer söylenti ise bir parti üyelerine yapılan gözaltılar sebebi ile bilinçli bir şekilde internete sansüz uygulandığı.

Türk telekom / Avea kullanan kullanıcılar sorunu kendilerinde aramamalılar. Sorun Türkiye genelinde yaşanan bir sorun. Bu sebepten sadece beklemekten başka bir çare yok.