Türk Telekom engelli indirimi yalın internette geçerli mi?

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar sizde biliyorsunuzdur türktelekom şehit gazi ve engelli yakınlarına %25 lik internet faturalarına indirim sağlıyor aynı durum yalın internettede varmı

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Şimdi Türk Telekom'un sitesinden baktım "tüm bireysel evde internet kampanyalarında %25 indirim..." diye bir ibare geçiyor. Yalın veya telefonlu diye ayrım yapmamışlar, yani bu %25 indirim yalın internet için de geçerlidir diyebiliriz.