Türk telekom internet abone numarası öğrenme

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

merhaba Türk telekom internet abone numarasını nasıl öğrenebilirim fatura yok faturada yazıyor demeyin :) türk telekom online işlemlerden öğrenebilirmiyim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Abone hizmet numaranı Türk Telekom Online İşlemler hesabına giriş yapıp öğrenebilirsin. Hemen sağ üst köşede yazıyor.

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Telefonuna Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyerek de öğrenebilirsin.  Türk Telekom Online İşlemler uygulaması indir Google Play linkidir.