Türk telekom internet hız sorunu.

gorele28 (387) 3 yıl önce sordu

Merhaba Türk Telekom İnternet hızı yavaşladı Türk Telekom kullananlar yazabilir mi? Bizde de bu şikayet var ve yok diye.

Toplam 4 cevap

gorele28 (387) 3 yıl önce cevapladı

sorunum türk telekom müşteri hizmetlerini arayarak çözüldü ben 20.11.2020 tarihinde türk telekom online işlemler uygulamasından paket değişikliği yapmıştım ondan kaynaklı bir sorunmuş arıza kaydı oluşturdu müşteri yetkilisi 2-3 saat sonra internetim kısa süreliğine gidip geldi hız testimde normale döndü

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

İstanbul'dan bildiriyorum. Şuanda şirketteki Türk Telekom hattında bir sorun yok. Hız normal. Bölgesel bir durum olabilir.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

4 Saat önce de sorun yoktu şimdi de. Altyapısal sorun olabilir veya bölgesel bir çalışma olabilir.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Türktelekom bazı bölgelerde alt yapı çalışması yapıyor veya senin bulunduğun bölgede internet trafiği yüksek olduğundan yavaşlama olabilir.

İlk olarak interneti bi kapat 10-15 saniye sonra tekrardan aç sonradan internet hızını kontrol et fakat eğer sorun düzelmemişse demek internet trafiği yoğun bulunduğun mahallede.

Türktelekom alt yapı çalışmalarını bu siteden kontrol edebilirsin:

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/sayfalar/planli-calisma-duyurulari.aspx