Türk Telekom "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Türk Telekom hattıma internetten kredi kartıyla kontör yükleyemiyorum. Yüklemeye çalışırken "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası veriyor. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Türk Telekom "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası

Bu hatayı 3-4 gündür alıyorum. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından ve sitesinden TL yüklemeye çalışınca hata veriyor. Bankamın müşteri hizmetleriyle görüştüm kredi kartımda hiçbir sıkıntı olmadığını ve işlem yapmaya çalıştığım kurumun sisteminde sıkıntı olduğunu söylediler.

Türk Telekom'un sisteminde bu aralar sorun var. Bu nedenle kredi kartıyla işlem yaparken "İşleminiz gerçekleştirilemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." hatası veriyor.

ilkaybaki16 5 yıl önce

Bilgi verdiğin için teşekkürler.

omercik 5 yıl önce

Aynı hatayı sen de alıyor muydun? @ilkaybaki16

ilkaybaki16 5 yıl önce

Hayır'da ben teşekkür etmek istedim, diğer üyelere insanlara yardımcı bilgi.

omercik 5 yıl önce

Evet asıl ben teşekkür ederim :) @ilkaybaki16