Türk Telekom kotasız internet paket fiyatları 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Türk Telekom AKK'siz internet paketlerinin fiyatları neler?

Türk Telekom kotasız limitsiz internet paketleri fiyatı açıklandı mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

31 Aralık 2018 güncelleme:

Türk Telekom, limitsiz internet paketlerinde indirim(!) yaptı. Yeni paketlere ve fiyatlara buradan bakabilirsiniz: https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx

Türk Telekom, kotasız internet paketlerini ve fiyatlarını resmi olarak açıkladı. Yeni açıklanan kotasız internet paketlerinin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İnternet ve Alo Paket adlı kotasız internet paketleri fiyatları

Türk Telekom kotasız yalın internet paketi fiyatları

Türk Telekom ev telefonlu kotasız internet paketleri ve fiyatları

Bu fiyatlar sayesinde Türk Telekom kullanımında ciddi bir düşüş yaşanacak bundan kesin eminim.