Türk Telekom kullanıcı adı ve şifre nasıl öğrenilir?

murat (12492) 4 yıl önce sordu

Türk Telekom kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir? Türk Telekom kullanıcı adı ve parolası mesaj (sms) ile nasıl öğrenilir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Türk Telekom kullanıcı adı öğrenmenin çok kolay bir yöntemi var. Aynı şekilde türk telekom internet parolası öğrenmenin de. Türk telekoma kayıtlı telefon numaranızdan

Türk Telekom internet kullanıcı adı ve parola öğrenme

Türk telekom kullanıcı adı ve şifre öğrenmek için sms atmak gerekiyor bu sms ücretsizdir.

  1. Cep telefonunda mesaj bölümüne git
  2. 6606 numaraya mesaj yollayacaksın.
  3. SIFRE yaz bir boşluk bırak internet hizmet numaranı yaz ve 6606'ya gönder. Örnek: SIFRE 34564454544
  4. Mesajı yollarken Sifre yazarken Ş kullanma. Burada yazdığım gibi yaz. SIFRE veya sifre yaz.
  5. Telefonuna türk telekom kullanıcı adın ve şifren mesaj olarak gelecek.

6606 numarasına atılan mesajlar ücretsizdir.