Türk Telekom mobilde kendi aralarında ücretsiz konuşma varmı?

mat7 (343) 11 ay önce sordu

Turk Telekom kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen.

Türk Telekom mobil müşterileri kendi aralarında ücretsiz yada daha ucuza konuşabiliyor mu?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 11 ay önce cevapladı

Ailece tarifesi diye bir şey var.  5 kişiye kadar grup içi sınırsız konuşma veriyor. Genel olarak Türk Telekomlular arasında ücretsiz konuşma gibi bir şey söz konusu değil.

mat7 11 ay önce

Evet demek istediğim tamda buydu . Yanlış ifade ettim .Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için . @ hakan (15188)