Türk Telekom Online İşlemler bölümündeki internet sayfasına giriş yapamıyorum

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba türk telekom online işlemler bölümündeki internet sayfasına giriş yapamıyorum şifremi unuttuğum için yeni şifre alımında kayıtlı olan cep telefon numarasını giriyorum şifre gönderildi gibisinden yazı çıkıyor ama telefon numarama şifre gelmiyor sorun ne olabilir online işlemler uygulamasındada aynı sorun

Toplam 2 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor ''bilgileriniz onların panelinde kayıtlı'' sorunla ilgili bilgilendirme yapmanız gerekiyor.

(444 0 375) Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayıp, destek alabilirsiniz.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Tek çözüm @2brazzy nin dediği gibi Türk Telekomu aramak. Belli ki SMS gönderme sisteminde bir sorun var ve sana SMS ulaşmıyor.