Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

nuri92 (32) 5 yıl önce sordu

Turk Telekom Tp Link W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

Turk Telekom ile beraber verilen Tp Link W9970 model modemlerin DNS adresleri nasıl değiştirilir? olmuyor yasaklı sitelere giremiyorum

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

TD-W9970 modem'de DNS değiştirmek istiyorsan şu yolu izleyebilirsin:

  1. TD-W9970 yönetim paneline gir.
  2. Solda Network(ağ) seçeneğine tıkla.
  3. Lan Settings(yerel ağ) seçenegine tıkla.
  4. Bu sayfada DNS Server / Secondary DNS Server göreceksin DNS ayarlarını buraya gir.

Fakat yasaklı sitelere DNS ile girmek artık mümkün değil. VPN benzeri servisler kullanman gerekiyor. DNS ile önceden pek çok siteye girilebiliyordu ama artık girilemiyor.

nuri92 5 yıl önce

ücretsiz vpn önerir mısın o zaman

murat 5 yıl önce

psiphon öneririm. Ya da hiç uğraşma doğrudan Opera tarayıcısı kur. Onda VPN mevcut @nuri92

ismailsarp (6010) 5 yıl önce cevapladı

Aşağıda TP Link W9970 VDSL2 modemin DNS ayarlarının nasıl değiştirildiğini öğrenebilirsiniz.

Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?