Türkçe yamalar güvenilir mi?

eminllc (3) 1 yıl önce sordu

Animus Projesi adlı siteden Assassins's Creed Syndicate oyununa Türkçe yama indireceğim ama siteye güvenemiyorum çünkü exe dosyası çalıştırmak istiyor. Acaba güvenilir midir? (Ayrıca VirusTotal taramasında 1 antivirüs dosyaya Malicious dedi.)

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 1 yıl önce cevapladı

Animus proje güvenilir olduğu söyleniyor. İndirebilirsin bir sıkıntı çıkmaz. Muhtemelen false-positivedir.

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Animusprojesi.com güvenilir bir sitedir. Ben birkaç yama almıştım siteden ve bir sıkıntı çıkmamıştı, sizde de sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak yine de emin olmak için Malwarebytes ile virüs taraması yapabilirsiniz.