Turkcell Enflasyonla Mücadele kampanyası nasıl yapılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Turkcell'in enflasyonla topyekün mücadele diye bir kampanyası varmış. Enflasyonla mücadele kampanyası nedir tam olarak?

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyasından ne kazanabiliriz?

Turkcell enflasyonla mücadele kampanyasına nasıl katılırım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Turkcell Enflasyonla Mücadele kampanyasına nasıl katılabiliriz?

Turkcell'in yeni enflasyonla topyekün mücadele adlı kampanyasına katılmak için ilk önce telefonunuza BiP uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

BiP'teki arama bölümüne "enflasyonla mücadele" terimini aratın. Zaten orada kampanya çıkacak. Enflasyonla Mücadele kampanyasını takip ettiğinizde kampanyaya katılımınız otomatik olarak gerçekleşecektir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele kampanyasından ne kazanıyoruz?

Enflasyonla Mücadele kampanyası paketinizdeki interneti ikiye katlıyor. Örnek veriyorum paketinizde 4 GB internet var. Turkcell'in Enflasyonla Mücadele kampanyasına katıldığınızda bi 4 GB daha geliyor ve toplam o ay için 8 GB internet kullanmış oluyorsunuz.