Türkcell internet paketi tanımlama sorunu

kerem52 (37) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar İnternet yaptırdım ama tanımlanmiyo dakika falan oluyo da internet olmuyo Turkcell e gitmeden halledebilirmiyim şimdiden teşekk7rler

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

İnternet paketiniz oluyor da kullanamıyormusunuz yoksa hiçmi olmuyor .

1- İnternet paketiniz telefonunuza hiç yüklenmiyorsa müşteri hizmetlerini aramalısınız.
2-İnternet paketiniz yükleniyor ve siz kullanamıyorsaniz telefon mobil veri ayarlarını yapılandırmalısınız.