Turkcell Mobil Ödeme Ekleyemiyorum?

brokropro123 (21) 5 yıl önce sordu

Herkese merhaba

Google play ödeme seçenekleri kısmında turkcell mobil ödeme yok

Ekle falan denedim gene yok

Napmalıyım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla Turkcell güvenlik için faturalı hatlarda mobil ödeme servisini kapattı. İstersen 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsin.

EDIT: Turkcell web sitesinde yazan bilgiye göre 2222’ye MOBILODEME AC yazıp göndererek öncelikle hattını mobil ödemeye açtırman gerekiyor.

brokropro123 5 yıl önce

Mobil ödemeye daha yeni açtırttım ama neden hayla Google Play'de gözükmüyor?

omercik 5 yıl önce

Onu Turkcell müşteri hizmetlerine sor istersen. @brokropro123

brokropro123 5 yıl önce

Sizin bir önerimiz yok mu ?

brokropro123 5 yıl önce

Düzeltmek için?

omercik 5 yıl önce

Benim bildiğim hattında mobil ödeme açıksa otomatik olarak Google Play'e de gelir. Onun dışında fazla bir bilgim maalesef yok. Sen de Turkcell müşteri hizmetlerinden bilgi aldıktan sonra buraya yazabilirsin. @brokropro123