turkceyamaci.com güvenilir mi?

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

Bir oyun için türkçe yama indireceğim aramalarda turkceyamaci.com sitesi karşıma çıktı. Daha önce bu tür bir siteden virüs yemiştim.  turkceyamaci güvenilir mi? Buradaki yamalarda virüs olabilir mi?

Toplam 3 cevap

ilkaybaki16 (582) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Araştırmalarıma göre bahsettiğiniz site virüslü dosyalar paylaşmaktadır.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

turkceyamaci sitesi güvenilir bir site değildir. Tamamen amacı Oyun yaması adı altında virüs ve zararlı yazılım yaymak. İndireceğin her yama aslında bir yama değil virüs yüklemek için tasarlanmış bir zararlı yazılım.

turkceyamaci sitesinden herhangi bir dosya indirme ve çalıştırma.

hydra (3812) 2 yıl önce cevapladı

Hayır güvenilir değil, zaten konusu çokça kez açıldı; Turkceyamaci güvenilir mi?

Site tamamen virüslü içerikten oluşuyor, indirmeyin.