TürkNet modem DSL ve internet ışığı yanmıyor

kullanici652550 (1) 3 yıl önce sordu

Turknet abonesiyim modemin dsl ve internet ışığı yanmıyor dsl ışığı arasıra turuncu yanıp sönüyor internete erişimim yok sorunun ne oldunu bilen varmı ?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Kablolarda sorun olabilir veya alt yapında sorun olabilir. İnternet sağlayıcınla bu konuyu görüşmende fayda var.

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

DSL ışığı yanmıyorsa internette problem vardır. Sen kullanıcı olarak modemin kablolarını kontrol edersin, ya da elinden başka gelen şeyler varsa yaparsın. Yine düzelmiyorsa müşteri hizmetlerini araman en mantıklısı.