Türktelekom ev interneti iki evde kullanmanın yolu var mı?

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

Merhaba türktelekom ev interneti kullanıyorum.
Başka bir evim daha var.
Orada oturuyorum zaman zaman .
Orada ev internetim yok.
1. Evimde türktelekom internetimi diğer evime gittiğimde de kullanmanın yolu var mı?
Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Türk Telekomun öyle bir hizmeti yok. Turk.net'te Gezgin İnternet paketi diye bir paket var.  Faturanıza ek bir ücret ekliyorlar ama.

Ayrıca  Taahhütsüz Yazlık İnternet Paketi  gibi paketler var.  Ya da 2-3-6 ay gibi  taahhütlü yazlık internet paketleri var. İki evin konumu farklı olduğundan desteklenen alt yapı şekli de farklı olacaktır.

mat7 1 yıl önce

Teşekkürler.@hakan (15012)

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Türk Telekom o hizmeti sunmuyor diye biliyorum.

ongun (90) 1 yıl önce cevapladı

En güzeli superbox al, istediğin yerde kullan ... Evde kullan yazlığa gideceğin zaman at çantaya modemi götür yazlıkta tak fişe kullan ... Taşınabilir modem gibi düşün ...

mat7 1 yıl önce

Olabilir. Geçen yıl reklamlarını görmüştüm aslında. Teşekkürler. @ongun (90)