Twetter hesabımın sifresini unuttum giris yapamıyorum. E posta hesabima da giris yapamiyom. Telefon numarasida artik kullanilmiyo ne yapcam bilmiyoru

ylmz2324 (1) 7 yıl önce sordu

Tweetter adresime giriş yapamıyorum şifresini unuttum. E posta hesabima da giris yapamiyom. Telefon numarasida artik kullanilmiyo ne yapcam bilmiyorum yardimci olabilir misiniz. Cunku o hesaba giriş yapmam lazim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Twitter in size sunduğu şifremi unuttum bölümlerindeki tüm olanakları kaçırmış görünüyorsunuz.Bu durumda hesabınıza girmeniz malesef imkansız gibi.