Twitch Masaüstü Uygulaması

ahakan (100) 6 yıl önce sordu

Twitch masaüstü uygulamasını indirdim. Laptop her açıldığında uygulamada açılıyordu. Msconfigden hep kapatıyorum ama başlangıçta yine çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim ?

hakan 6 yıl önce

Windows un surumu nedir?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Görev yöneticisinden Başlangıç sekmesini tıklayıp, durdurabilirsin.

Buradaki gibi.

ahakan 6 yıl önce

Görev yöneticisinden Başlangıç diye bir bölüm göremedim.

toprak34 6 yıl önce

@ahakan cevabımı güncelledim.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Programın (Twitch masaüstü uygulamasının) arabirimini açarak ayarlardan "Başlangıçta çalıştır" tikini kaldırmalısın (İngilizceside olabilir). Eğer bunu yapmazsan MsConfig başlangıç ayarlarından kapatmak yeterli olmayabilir. Sendeki durum bu herhalde.