Twiter hesabıma giremiyorum?

tore (1) 6 yıl önce sordu

Benim twiter hesabımın e-posta ,ve numarasi değiştirilmiş ve giremiyorum. saçma sapan şeyler paylasiyor. sürekli RT yapıyor. acaba bi çözüm oneriniz var mi? Bağlantı kuramiyorum bir türlü .

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen hesabınız hacklenmiş. Şu sayfaya gidin: https://support.twitter.com/forms daha sonra Başkası tarafından ele geçirilmiş hesap seçeneğini tıklayın.

Daha sonra çıkan aşamalardaki bilgileri doldurun. Tüm bilgileriniz değiştirildiği için hesabı tekrar almak için yapabileceğiniz tek şey bu.