Twitter are you a robot hatası

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Her sabah Tvitter"da bu hatayı alıyorum.

Takipçilerim sıfırlanıyor.

Uygulamalar kısmında yabancı bir uygulama yok.

Sürekli veri ve önbellek temizliyorum.

Başka hesabımda böyle bişey olmuyor .

Kaç haftadır bu sorunla uğraşıyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Twitter are you a robot hatasını bizzat Twitter'ın kendisine bildirmen belki bu işi çözecektir. Bu siteye git: https://help.twitter.com/forms/signin

Sitede istenen yere kullanıcı adını yazdıktan sonra bir form açılacak. Bu formdan sorunu Twitter'a bildirebilirsin. Gelişmeleri buraya yazarsan çok sevinirim, umarım bu sorunu çözebiliriz beraber.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Tam olarak nasıl bir İngilizce metin yazmam lazım yardımcı olur musunuz. İngilizce bilmiyorum da

omercik 4 yıl önce

İngilizce değil Türkçe yazabilirsin. Sürekli her gün bu hatayı aldığını yaz @jackrudolphgs

jackrudolphgs 4 yıl önce

Hatayı yazdım olabildiğince akıcı şekilde. Bana şifre sıfırlama maili gönderdi şifreyi değiştirdim bakalım ne olacak. Sizce neden şifre yenileme istedi ?

omercik 4 yıl önce

Güvenlik amacıyla hesabı kullananın gerçekten sen olduğunu anlamak için yapmış olabilirler. Mail adresinden mutlaka iletişime geçerler diye düşünüyorum.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Peki ya yine aynı hatayı verirse alternatif olarak ne yapabilirim.

omercik 4 yıl önce

İnternete biraz baktım ama bu konuyla ilgili kesin bir çözüm yok. Twitter'dan yardım bekleyeceğiz mecburen

jackrudolphgs 4 yıl önce

Twitter'a gereken şikayeti yaptıktan sonra 3 gün robot misin hatası vermedi taa ki bu sabaha kadar...

jackrudolphgs 4 yıl önce

Twitter'a robot değilim yazıyorum şikayet ediyorum bana şifre sıfırlama isteği gönderiyor. Şifreyi değiştiriyorum sorun gene aynı. Napmak gerekiyor

omercik 4 yıl önce

Şikayetini yazarken şifreyi sıfırladığını ama buna rağmen problemin devam ettiğini belirt istersen. Kullanıcı olarak yapabileceğimiz pek bir şey ne yazık ki yok. Bir de VPN falan kullanıyor musun?

jackrudolphgs 4 yıl önce

Tamam onu da eklerim şikayete. VPN kullanmıyorum. Şikayet edeceğimiz ana merkezleri falan yok mu ya buranın dışında.

omercik 4 yıl önce

Çok araştırdım ama ulaşabileceğimiz en iyi yer burasını buldum. İletişime geçmek için. @jackrudolphgs

jackrudolphgs 4 yıl önce

Hergün bu saatlerde sorun tekrar ediyor. senin link verdiğin yerde sadece şifreyi sıfırlama yeri çıkıyor. Yani başka bir bölüm yok mu acaba

omercik 4 yıl önce

Biraz daha araştırdım. @TwitterSupport kullanıcı adına sahip bir destek kanalları varmış, Twitter arama bölümüne yazarak bulabiliyorsun. 7/24 destek olduklarını söylüyorlar. Oradan tweet atmayı dene istersen. Bir de bu sorun tam olarak ne zaman ortaya çıktı? Yani sen ne yaptıktan sonra "are you a robot" hatası vermeye başladı? @jackrudolphgs

jackrudolphgs 4 yıl önce

Hani takip limiti 400 e düştükten sonra ortaya çıktı her sabah ya da 2 günde 1 oluyor