Twitter askıya alınan hesap kurtarma

kullanici829099 (1) 6 yıl önce sordu

Bir hesabım sorunsuzca açılıyor ve kullanıyorum. İkinci bir hesap istiyorum. Daha önceki ikinci hesabım askıya alındı. Aradan 5-6 ay geçti. Tekrar ikinci hesap açmak istedim defalarca denedim hepsi açıldıktan bir dakika sonra askıya alınıyor. Hatta başka bilgisayardan açıp sonra kendi bilgisayarımda girdim yine askıya alındı.. durum telefonumda da aynı. Teşekkürler.

Toplam 2 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Twitter hesabların ASKIYA alınma Sebebleri;

  • twitter takipçi kazanma
  • Retweet ve Favori
  • Yasak paylaşımlar (illagal)
  • Aynı IP adresiyle çok fazla Hesap açmak
  • üst üste çok fazla kişi takip etme
  • Kötü Niyetli Yazılım/Kimlik Hırsızlığı
  • Spam

vb.

Twitter Kuralları'nda açıklanan politikalara, Twitter'ın hizmetlerine erişen veya kullanan tüm bireyler uymak zorundadır. Aksi halde Twitter aşağıdaki yaptırımlardan bir veya daha fazlasını uygulayabilir:

  • Tekrar yeni gönderi oluşturup diğer Twitter kullanıcılarıyla etkileşim kurabilmeniz için yasaklı içeriği silmenizi şart koşmak,
  • Gönderi oluşturma ve diğer Twitter kullanıcılarıyla etkileşim kurma kabiliyetinizi geçici olarak sınırlandırmak,
  • Telefon numarası veya e-postayla hesabın sahibi olduğunuzu onaylamanızı istemek veya
  • Hesabınızı veya hesaplarınızı kalıcı olarak askıya almak.
omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Açtığınız hesaplarda telefon numarası doğrulaması yapmazsanız bir süre sonra askıya alınır.