Twitter'da beğenenleri göremiyorum, nasıl düzeltebilirim?

jackrudolphgs (59) 3 yıl önce sordu

Bir tweet okuduğumda mesela 50 kişi beğendiyse bunun sadece 20 tanesi gözüküyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

Korumalı hesaplar beğenmiştir. Gizli hesaplar beğenenlerde veya rtleyenler listesinde gözükmezler.

Güncelleme: Denedeğin hesaplarınla baktığında o beğenen kişilerin hesapları gizliyse ve gizli hesabı olanları takip etmiyorsan göremezsin.

jackrudolphgs 3 yıl önce

Hayır hayır. Başka hesaplardan da denedim hatta başka telefondan da denedim. Ne yaptıysam olmadı.