Twitter'da e-postasını bildiğim kişinin hesabını nasıl bulabilirim

misty (556) 4 yıl önce sordu

Twitter'da e-postasını bildiğim kişinin hesabını nasıl bulabilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Twitter Gizlilik ve Güvenlik ayarlarında "Başkalarının sizi e-posta adresinizle bulmasına izin verin" ayarı mevcut. Bahsettiğin kişi eğer bu ayarı kapatmışsa ne yazık ki bulamazsın. Yine de arama bölümüne onun e-postasını yaz, eğer kapatmamışsa hesabı karşına çıkacaktır.