Twitter'da hesap açıktan sonra hesap kapanıyor

geyita (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba, ben Twitter açmak istiyorum. Mail ile açıyorum ama 5 dakika sonra hesap kitleniyor. Hemen telefon doğrulaması istiyor. Sahte/Fake telefon numarası alacağım sitelere önerir misiniz? Ya da bunun bir çözümünü önerir misiniz? Teşekkürler..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Twitter güvenlik amacıyla yeni açılan hesaplara telefon numarası doğrulamayı şart koşuyor. Mecbur telefon numarası eklemek zorundasınız. Sadece mail hesabı ile açılamıyor.

Sorunuza cevap şurada: Geçici telefon numarası nedir, nasıl yapılır?

APK nedir? APK nasıl kurulur?

geyita 6 yıl önce

bu başka bir şey ama. apk diyor

omercik 6 yıl önce

Onu indirip herhangi bir e-posta adresi ile kayıt olacaksın ve o e-postana özel bir numara verilecek @geyita

geyita 6 yıl önce

onu bilgisayaramı indireceğim? apk nasıl açılacak ki

omercik 6 yıl önce

Bilgisayar değil, telefona indirip kuracaksın @geyita

geyita 6 yıl önce

apk hiç yapmadım daha önce

omercik 6 yıl önce

Mesaja eklediğim linkte APK hakkında her şey mevcut @geyita

geyita 6 yıl önce

Size güveniyorum da bu işlemi yapmak zor geliyor

omercik 6 yıl önce

Her işin bir zorluğu vardır :) Kendi telefon numaranı girebilirsin istersen Twitter hesabına @geyita

geyita 6 yıl önce

ya telefonum yok desem size :))