twitter da kendi kendine mesaj atmak nasıl korunabilirim ?

kullanici63335 (1) 8 yıl önce sordu

merhaba twıtterımı virüsele geçirdi ama sadece mesaj atııyor bundan nasılkoruna biliirimm ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Şu linkte: twitter virüsü nasıl temizlenir? daha önceden detaylıca anlatıldı. Size yardımcı olacaktır.

Temel olarak Twitter virüslerinden korunmak için:

  1. Twitter'a yüklü uygulamaları silin.
  2. Twitter parolanızı değiştirin.
  3. Twitter'i bilgisayardan kullanıyorsanız  Bilgisayarınızı virüslere karşı tarayın.
  4. Twitter'i bilgisayardan kullanıyorsanız Chrome tarayıcısını sıfırlayın.

Bu aşamalar yukarıda verdiğim linkte detaylı olarak anlatılıyor.