Twitter'da kimseyi takip edemiyorum

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Günlük limit 400 kişi olmasına rağmen kimseyi 1 haftadır takip edemiyorum. Nedir sebebi ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Geçici olarak ban yemiş olabilir misin? Herhangi bir script ya da yazılım kullandın mı?

Muhtemelen takip engeli almışsın. Sebebi senin kullandığın bir yazılım olabilir ya da farkında olmasan bir program ya da uygulamaya yetki verdin o senin adına işlem yaptı ve twitter takip banı yedin.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Hayır asla yazılım falan kullanmadım. Bunu nasıl Halledebilirim ne yapmam gerekiyor?