Twitter'da takip ettiklerimi nasıl gizlerim?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Twitter'da takip ettiğim kişilerin başkaları tarafından görünmesini istemiyorum. Yani takipçim olmayan kişiler benim takip ettiklerimi göremesinler, takipçilerimi gizleyebileyim.

Twitter'da takipçi gizleme yapılabilir mi?

Toplam 3 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Sizi takip etmeyenlerin takipçilerinizi görmesini engellemek için, twitlerinizi gizlemelisiniz. Twitlerinizi gizlerseniz yani twitlerinizi koruma altına alırsanız,  takipçiniz olamayanlar, sizi takip etmeyen kişiler takip ettiklerinizi, takipçilerinizi göremezler.

Bu şekilde takipçi gizleme yapılabilir.

kullanici66948 (1) 9 yıl önce cevapladı

Ne yani bütün millet takip ettiğim porno yıldızlarını görmek zorunda mı...

uzmanserhanedna (-17) 10 yıl önce cevapladı

evet arkadaşımız doğru söylüyor