Twitter da virüs

kullanici919016 (1) 9 yıl önce sordu

Takipçi olmadığım halde takip ediyorum gözüküyor. RT yapmadığım halde ana sayfada gözüküyor . Ne yapabilirim

Toplam 1 cevap

EceKoc (834) 9 yıl önce cevapladı

Twitter'da  tanımadığınız kişileri takip etmeye başladıysanız, sizin bilginiz dışında tweet atıyorsa,  eğer hesabınız ele geçirildiyse veya kontrolünüz dışında etkinlik gösteriyorsa fakat hala hesabınıza giriş yapabiliyorsanız, Twitter hesabınıza farkında olmadan zararlı bir uygulama yüklemiş, bir uygulamaya farkında olmadan bu işlemleri yapması için izin vermiş olabilirsiniz.

Twitter virüsünü temizlemek için daha önce denenmiş, test edilmiş uzmanim.net çözümlerinden birini deneyebilirsiniz. Twitter virüsü nasıl temizlenir?