Twitter DM Penceresi Kaldırma

efe (65) 2 yıl önce sordu

Twitter yan tarafta çıkan dm penceresini kaldırmak istiyorum. DM özelliğimi kapattım .Tarayıcıdan  çerezleri ve geçmişi sildim. Sonuç alamadım.o kutuyu tamamen kaldırmanın bir yolu yok mu? Chorome page eraser uzantısını yükledim sayfanın her yerini sildi ben sadece o pencereyi yok etmek istiyorum.Düne kadar böyle bir pencere yoktu.

https://www.hizliresim.com/7wgijhw görüntü kirliliği yaratıyor.

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 2 yıl önce cevapladı

Dm kutunuzda sohbet içeriyorsa hepsini temizlediğiniz takdirde mesajlar kutucuğu kalkacaktır.