Twitter Emre Polat Şevval duru virüsü nasıl temizlenir?

mememetali (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalar Anasayfamda Şevval duru emre polat la ilgili uygunsuz resim paylasılıyor engelliyorum baska bi hesab daha paylasıyor nasıl kurtulabilirim yardımcı olurmusunuz ?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Daha önce çözüm yazılmış. Twitter'da  Emre Polat gibi farklı ünlü adları ile yayılan virüs temizleme için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Twitter Şevval Duru virüsü nasıl temizlenir?

Ezgi Mola Twitter virüsü nasıl temizlenir?

Daha detaylı Twitter virüsü temizleme yöntemleri için twitter virüsü nasıl temizlenir? linkini inceleyebilirsiniz. Bu linkte Twitter virüsleri ve daha genel virüslerin nasıl temizlendiği anlatılıyor.