Twitter eski sürüme dönüş yapmak

jackrudolphgs (59) 6 yıl önce sordu

İpod Touch 5 kullanıyorum. Twitter uygulamasını güncelledikten sonra beğenmedim ve eski sürüme dönmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ? Ürün Jailbreaksizdir

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Android'de eski sürümlere ait uygulamaların apk'sını bulup yükleyebiliyorduk fakat iOS'ta benim bildiğim böyle bir imkan bulunmuyor.

toprak34 6 yıl önce

@farurhenho hayır mümkün. .ipa dosyaları var onları yükleyebilir.

omercik 6 yıl önce

Bazı ipa dosyalarının imzası kapatılmış olabiliyor ama, Android'de bu kadar büyük bir sıkıntı yok en azından @toprak34