Twitter 'Gündem' çalışmıyor, bozuk.

fepape226 (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar Twitter'da 'Gündem' bölümü('Türkiye Gündemi' / 'Dünya Gündemi') çalışmıyor, bozuk. Gündem etiketlerini, yazılarını gösteriyor fakat o etiketlere kaç Tweet atıldığını göstermiyor. Sizde de aynı sorun var mı? Nasıl düzeltirim bu durumu? PC'den giriyorum, tarayıcının çerezlerini, önbelleğini, her şeyi sildim, sonuç değişmiyor...

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Bu genel bir durum çünkü Türkiyenin durumu belli ve bunu önlemek için bu yönteme baş vurmuş gibi görünüyorlar.

VPN ile bu sorunu çöze bilirsin belki

fepape226 4 yıl önce

Denedin mi sen?

darkcrak 4 yıl önce

Evet :/ @fepape226

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Şu an bende de öyle. Twitter bir hashtag hakkında kaç tweet atıldığını kaldırmış olabilir diye düşünüyorum.

fepape226 4 yıl önce

Merhaba ben arada sayfayı yeniliyorum ve bu hata düzeliyor fakat sonra tekrar devam ediyor...