Twitter gündem etiketlerine kaç tweet atıldığı görünmüyor

gaviveb328 (1) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar Twitter'da 'Gündem' bölümü(Türkiye Gündemi / Dünya Gündemi) çalışmıyor, bozuk. Gündem etiketlerini, yazılarını gösteriyor fakat o etiketlere kaç Tweet atıldığını göstermiyor. Sizde de aynı sorun var mı? Nasıl düzeltirim bu durumu? PC'den giriyorum, tarayıcının çerezlerini, ön belleğini, her şeyi sildim, sonuç değişmiyor.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Şu an baktım bende de görünmüyor. Anlaşılan sana özgü bir durum değil, Twitter yeni bir değişiklik peşinde olabilir.