twitter hesabım askıya alındı

theriskoftime (39) 7 yıl önce sordu

Merhabalar 2 gün önce twitter hesabım askıya alındı ''ttweethirsizi''

Yolladığım formlara cevap olarak sadece bu geliyor.

Ne yapmalıyım sizce birdaha açılmaz mı hesabım.

Toplam 1 cevap

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Gerçekten twitter i kötü ameller için kullanıp kuralları ihlal ettiğsen bu olanlardan ders çıkar, eğer bir yanlışlık var ise twitter rapor gönderebilirsin onlarda birsüre bekletip inceleme yaptıktan sonra dönüş yaparlar.

https://support.twitter.com/forms

theriskoftime 7 yıl önce

Sadece takipçi uygulaması kullandım başka hiç birşey yapmadım ki

mutecessis 7 yıl önce

Verdiğim linkten twitter ile iletişime geçip bir şansını deneyebilirsin @theriskoftime