Twitter hesabım kilitlendi korkuyorum

bilmm (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba. Twitter hesabım kilitlendi. "Hesabın Twitter Kuralları'nı ihlal eden otomatik davranış sergilemiş gibi görünüyor." diye yazıyor. nedenini bilmiyorum ve korkuyorum. Bir sıkıntı çıkarmı ?

Toplam 1 cevap

kullanici146773 (-3) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle Twitter ayarları sayfasından uygulamalara girerek bütün uygulamaların erişimini kesin. Çünkü bu uygulamalar sebebiyle kilitlenmiş olabilir. Uygulama erişimlerini kaldırdıktan sonra Twitter şifrenizi değiştirin. Telefonunuza kod gelmiyorsa ve hesabınızı açamadıysanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

https://support.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended