Twitter hesabım kilitlendi ve şifremi değiştiremiyorum. Ne yapmalıyım?

beyzayuksel (1) 6 yıl önce sordu

Twitter hesabım kitlendi telefondan aplikasyona tikliyorum karsima bir sayfa cikiyor baska bir yere giremiyorum o acilan sayfada " guvenlik icin kitledik sifreni yenile" falan yaziyor assagida basla butonu var baslaya tikliyorum hesabini sifirla cikiyor onada tikliyorum kullanici adimi soruyor yaziyorum sayfa yenileniyor ve ben başa dönüyorum hicbir ilerleme yok ve hesabim hala kitlitli

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bu halde senin belirtilen yönergeleri izlemekten başka bir yolun (veya çaren) olamaz gibi.

Uygulamadan olmuyorsa birde PC'de bir browser üzerinden dene bakalım. Oradan çözüme daha kolay ulaşabilme ihtimalin olabilir:

https://twitter.com/ (tıkla)

beyzayuksel (1) 6 yıl önce cevapladı

Denedim olmuyor

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Twitter kullanıcı adın ne? Bir de biz denemeye çalışalım bakalım. Bu arada Twitter hesabına kayıtlı e-posta adresini hatırlıyorsundur umarım.