Twitter hesabım kilitlendi

ahmetdogan (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba. Benim twitter hesabım kilitlendi galiba. Tweet atamıyorum. Kimseyi takip edemiyorum. Mesaj atamıyorum. Tweetleri retweetleyemiyorum. Kısacası hiçbir şey yapamıyorum. Tweet attığımda "Bu istek otomatikleşmiş gibi görünüyor. Kullanıcılarımızı spam ve diğer kötü niyetli eylemlerden korumak için, şu anda bu işlemi tamamlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar dene" diyor. Şifreyi 2-3 defa değiştirdim yine olmadı. Lütfen yardımcı olun. Lütfen..

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba, Ya Yanlış Bir Şey Paylaşmışsındır Yada Virüs Girmişte olabilir Bunları Denedikten sonra ,

Advanced System Care İndir ( Tarat Ve Temizle )

ComboFix İndir

Avira İndir ( veya Herhangi Bir Virüs tarama Programı ) Bilgisayarı Tarat

Tarayıcını Sil Geri Yükle

 Twitter Yöneticilerine Başvur...

ahmetdogan 7 yıl önce

Her şeyi anladım da " Tarayıcını Sil Geri Yükle " yi anlamadım. Twittera Mozilla Firefox'tan giriyorum. Onu mu sileyim.. Bu arada verdiğin bütün virüsleri kullandım ama fayda etmedi..