Twitter hesabıma giremiyorum, Twitter hesabımı nasıl silerim ?

rasit1990 (1) 7 yıl önce sordu

Kiminle gorusebilirim twiter hesabi silmek istiyorum

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba özel mesaj ile de sormuşsunuz.

Twitter hesabınızını silmek için hesap içerisine giriş yapmanız gerekiyor.Bu açıdan şifrenizi bir şekilde bulmanız gerekli.

Buraya tıklayın.Şimdi karşınıza şifre sıfırlama ekranı gelecek.Oraya E-posta,Tel No veya kullanıcı adınızı girin.Bu 3 seçenekten biri mutlaka bilinmesi gerekli.Aksi takdirde hesabınızın sizin olduğunu teyit edemezsiniz.Hesap isminiz girildiğinde muhtemelen tel no veya e-posta adresine bir kod veya link yollanacak ve sizin o link veya koda ulaşmanız istenecek.Bilgiye ulaşmanızın ardından şifrenizi sıfırlama olanağınız olacak.

Yani mutalaka bilinmesi gerekenler;

  • E-posta adresi
  • Önceden kayıt olduğunuzda Telefon numarasının doğru olarak girilmesi
  • Kullanıcı adınız (kullanıcı adınız girildiğinde e-posta veya Telefon Numaranıza bildirimin gitmesi gerekli)