Twitter hesabımdan takip etmediğim hesapların güncellemelerini almak istemiyorum, mnasıl yapabilirim?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

Twitter hesabımdan takıp etmediğim hesapların güncellemelerini alıyorum. Bundan rahatsız oluyorum. Bu durumu engellemenin bir yok mu?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 2 yıl önce cevapladı

Twitter hesabımdan takıp etmediğim hesapların güncellemelerini almak istemiyorum?

Adım 1

Bildirimler öğesine tıklayın.

Adım 2

Bildirimlerinizi filtrelemek için Ayarlar öğesine tıklayın.

Adım 3

Açmak veya kapatmak için Fitreler öğesinine tıklayın ardından Sessize alınan bildirimler takip ederek Takip etmediğin kişiler kutucuğunu onaylayın.

mat7 2 yıl önce

Çok teşekkür ederim.👍 @bl4lev (657)