TWİTTER HESABIMI FACEBOOK'A BAĞLAMA

gorele28 (387) 3 yıl önce sordu

MERHABA BENİM TWİTTER HESABIMDAN PAYLAŞIMLAR YAPIYORUM VE O PAYLAŞIMLARIMIN FACEBOOKTADA GÖRÜNMESİ PAYLAŞMASINI İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM YOUTUBEDE BİR KAÇ VİDEO İZLEDİM YAPAMADIM

Toplam 1 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

Güncellenmiş politikalar nedeniyle, Facebook artık tweet'lerin Facebook profilinize otomatik olarak gönderilmesine izin vermiyor,

"Due to updated policies, Facebook no longer allows tweets to be auto-posted to your Facebook profile"