Twitter hesabımı nasıl tekrar açabilirim

ses12 (1) 7 yıl önce sordu

Abi ben hesabıma giriş yapamıyorum şifresini biliyorum ama güvenlik açısından yenile diyo şifreyi , bunuda telefonla yapmam lazımmış ama ben o telefona erişemiyorum hat kapandı . E posta desen hesaba kaydetmedim . Ben nasıl tekrar bu hesabı açabilirim ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bu tür durumlarda yani Twitter hesabına erişemediğin durumlarda iki seçeneğin var: Telefonla şifre yenileme, Email ile şifre yenileme.

Sende her ikisine de erişim yoksa Twitter hesabını geri alamazsın.