Twitter hesabımın şifresini ve e-postasını unuttum. Ne yapabilirim?

kullanici553242 (1) 4 yıl önce sordu

Twitter hesabımın şifre ve epostasini unutum. Başkasi benim adıma giriş yapmış hoş olmayan şeyler yapmış O hesabı nasıl geri alabilir veya kapatabilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Twitter çalınan, başkasının eline geçen hesap kurtarmayla alakalı bizzat Twitter destek ile iletişime geçebilirsin. Bu forma tıklayıp bilgileri doldurman yeterli: https://help.twitter.com/forms/signin

Twitter'ın bu gibi durumlarda desteği pek iyi değil. Instagram'ı her ne kadar problemli olsa da takdir ediyorum, karşında muhatap bulabiliyorsun. Twitter aynı şeyleri tekrar edip duruyor bazen. Yine de şansını denemeni tavsiye ederim.