Twitter hesabında şifre unutulması

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar benim @efsaneemrah1987 kullanıcı adlı twitter şifresini unuttum twittere kayıt olduğum eposta Adresi şifresini de unuttum nasıl twitter hesabına erişebilirim unuttuğum eposta Adresi dj.emrah@hotmail.com belki şifresini kirarsiniz https://www.facebook.com/1907emra?__nodl bu facebook adresinden ulaşabilirsiniz

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

twitter hesabınızın şifresini unutmuşunuz bu hesaba bağlı e posta şifreinide unutmuşunuz en azından e posta hesabınıza girebilseydiniz

twitter hesabı şifremi unuttum sekmesini tıklayarak yeni bir şifre isteyebilirdiniz budurmumda malessef twitter hesabınıza girmeniz imkansız şifre kırma diye birşey yok butür palavralara inanmayın

efsaneemrahylz 7 yıl önce

Sağol Candan