Twitter kişi engelini kaldırma

utkubayat (885) 9 yıl önce sordu

Twitter'da bir kişinin engelini nasıl kaldırabilirim?

Engellediğim kişiyi engeli kaldırdıktan sonra tekrar nasıl takip edebilirim?

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki yolu izleyerek Twitter'da engellediğiniz kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

  1. Engellenen kişinin profiline giriniz.
  2. Profile girdiğinizde sağ tarafta "Engellendi" yazısını göreceksiniz.
  3. Bu yazının üzerine gelirseniz "Engeli kaldır" yazısını göreceksiniz ve tıkladığınızda kişinin engeli kalkacaktır.
  4. Tekrardan takip etmek isterseniz, aynı yerdeki "Takip et" butonuna basarak kişiyi tekrardan takip etmeye başlayabilirsiniz.