Twitter mavi tik nasıl alınır?

jackrudolphgs (59) 5 yıl önce sordu

Twitter hesabımı nasıl onaylatabilirim ? Yani kullanıcı adının yanındaki mavi tıktan bahsediyorum

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Benim bildiğimi söylüyorum:

Mesela sen çok fazla tanınıyorsun ve youtube de 1M abonen var ve senin adına fake hesaplar var twitter'da sen de Twitter'de hesap açıyorsun ama herkes hangisi orjinal hesap olduğunu bilmiyor ve sen de twitter yetkililerine bir mail yolluyorsun ve onlar da kontrol ediyorlar ve sana özel bir tik işareti veriyorlar tabi orjinal hesapsan

Yani senin hesabının orjinal olup olmadığını anlamaları için takipcilerinin sana mavi tik veriyorlar

darkcrak 5 yıl önce

Elimden geldiği kadar bir şeyler yazdım umarım anlaşılır olmuştur @jackrudolphgs