Twitter onay kodu gelmiyor

kbraaa (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba .Twitter hesabıma kayıtlı olan numaram telefonum la beraber kaybolduğu için aynı numarayı cıkarmak yerine yeni hat aldım  Twitter a girişte onay kodu istiyor ve onay kodunu eski hattıma yolluyor Bir türlü giriş yapamıyorum yardım eder misiniz ne yapmam gerek ???

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Yeni hat aldıysanız yapacak bir şey yok. Twitter hesabınızda kayıtlı olan numarasını tekrar çıkarmanız gerekli eğer imkan varsa. Twitter onay kodunu yeni hattınıza göndermez, hesapta hangi numara kayıtlıysa o numaraya gönderir.