Twitter robot musun testi neden çıkıyor?

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Twitter'da her sabah yaşadığım robot musun testinin sebebi nedir ?

Düzelmesi için ne yapmam gerekiyor ?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Başka bir twitter hesabi ac ve o hesapla sorun yasiyormusun bunu kontrol et. Parolani degistirmene ragmen robot musun kontrolu surekli cikiyorsa telefon ya da bilgisayarindaki bir uygulama twitter a erisip islem yapiyor olabilir.  Twitter uygulamalar bolumunde izin verilen uygulama varsa kaldirmayi unutma.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bence Twitter bu tarz yaptırım uyguladığı hesaplara kalıcı olarak yapıyor. Yerinde olsam yeni bir hesap açıp oradan devam ederdim. Hatırlarsan seninle Twitter'la da iletişime geçmiştik.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Kalıcı derken. Bundan nasıl kurtulabiliriz peki hiç yolu yok mu başka hesap açmadan

bl4lev 4 yıl önce

@jackrudolphgs profilime bakanları görme gibi uygulamalara izin verdiyseniz normal böyle hata vermesi

jackrudolphgs 4 yıl önce

Yoo hiç bir uygulama kurmadim