Twitter sürekli robot musun diyor

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Twitter 2 günde 1 sürekli robot musun diyor ve takip ettiğim herkes sıfırlanıyor . Takipçilerim de azaliyaz. Bu 2 günde 1 mutlaka oluyor.

Neden oluyor ne yapmak gerekir?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Twitter hesabına sürekli girip çıkınca veya başka tarayıcıyla giriş yapınca sana robot musun diye soruyor normal bir şey bu

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Her ihtimale karşı Twitter hesap parolanı değiştir. Ayrıca twitter üzerinde yüklü uygulamalar var mı kontrol et.

https://twitter.com/settings/sessions

adresine git ve bağlı uygulamaları mutlaka kaldır. Twitter'a erişmek için son zamanlarda kullanılmış cihazlar bölümünde sana ait olmayan cihaz var mı bunu da mutlaka kontrol et.

Hesap bilgilerini kullanan bir uygulama olabilir. Bu sebepten senden sürekli doğrulama istiyor olabilir.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Şifre değiştirdim. Uygulama kısmında yabancı uygulama yok. Hâlâ robot musun diyor takipçiler sıfırlanıyor. Napmak lazim

hakan 4 yıl önce

@jackrudolphgs telefondan mı kullanıyorsun?

jackrudolphgs 4 yıl önce

Evet android

hakan 4 yıl önce

aynı telefona başka bir hesap aç. Bak bakalım aynı durumla karşılaşacak mısın? @jackrudolphgs

jackrudolphgs 4 yıl önce

Aynı sorunu yaşıyorum. Twitter'a.bunu ileteceğim bi sayfa falan biliyor musunuz?

hakan 4 yıl önce

@jackrudolphgs telefonunda twitter uygulamasını kullanan ve bilgilerine erişen bir yazılım olabilir. Önemli bir bilgin yoksa telefonu sıfırlamayı deneyebilirsin. Twitter ayarlarında uygulamaları kontrol et. Hesabına erişim yetkisi olan bir uygulama var mı, varsa bunu iptal etmeyi dene.

jackrudolphgs 4 yıl önce

İyi ama diğer cihazdan da aynı hesap açık oradan da robot musun diyor

hakan 4 yıl önce

@jackrudolphgs hesap bilgilerin birilerinin eline geçmiş olabilir. Twitter support ile görüşebilirsin: https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=17874544

jackrudolphgs 4 yıl önce

ya İngilizcem yok da ne yazacağım oraya sorunla alakalı?