Twitter Web Client uygulamasını kaldırdım tekrar aktifleştirebilir miyim?Olmamasında bi sorun olur mu?

nehir68 (86) 7 yıl önce sordu

Twitter Web Client uygulamasını kaldırdım tekrar aktifleştirebilir miyim?Olmamasında bi sorun olur mu?

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Twitter tarafından geliştirilen ve programlanan twitter web client uygulamasının bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum bence aktifleştirmende bir sıkıntı söz konusu değil

Umarım faydalı olmuştur...

tahatugyan 7 yıl önce

Tamam bildirim yaptıysan geri alman söz konusu değil twiterında'da bir problem olmaz rahat ol